21 Ekim 2018 : Pazar
Menu ::.
 
İLETİŞİM
 

MEHMET KARAHAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

Mehmet KARAHAN

0533 380 26 73 - 0533 592 19 50

mehmet@mehmetkarahan.net

karahanm27@hotmail.com

MERKEZ

Adres : Değirmiçem Mah. Mithat Enç. Cad. Muratlar Apt. Kat : 1 No : 2 Şehitkamil / GAZİANTEP
Tel : 0342 321 52 52 - 321 52 46
Fax: 0342 321 52 45 
Sigorta Sorumlusu : Burak KARAHAN

0533 642 73 33

burak@mehmetkarahan.net

Sigorta Sorumlusu Yardımcısı : Yasemen DÜZGÜN

0530 035 16 22
sigorta@mehmetkarahan.net
Sigorta Sorumlu Yardımcısı : Ayşe MENDİ
0533 642 73 03

sigorta1@mehmetkarahan.net

Hasar Sorumlusu : Ferhat BALCAK
0554 300 20 33

hasar@mehmetkarahan.net

Muhasebe Sorumlusu : Emrah AĞKEMİK
0533 591 85 71

muhasebe@mehmetkarahan.net

İSTANBUL ŞUBE

Adres : Millet Caddesi Şükür Apartmanı No:155 Kat: 5 Daire :9 Çapaşehremine / İSTANBUL
Tlf : 0212 529 11 64
Fax : 0212 529 11 04
Şube Sorumlusu : Coşkun KARAHAN
0530 972 86 99

coskun@mehmetkarahan.net

ADANA ŞUBE

Adres : Namık Kemal Mahallesi Mücahitler Caddesi Kanal 1. Durak No:8/1 Seyhan / ADANA
Tlf : 0322 459 32 81
Şube Sorumlusu : Fadıl YILDIZ
0532 511 89 59

idris@mehmetkarahan.net

SİLOPİ ŞUBE

Adres : Yeşiltepe Mahallesi 2. Cadde Umut Apartmanı Kat : No : 1 Silopi / ŞIRNAK
Tlf : 0486 518 14 00
Fax: 0486 518 14 00
Şube Sorumlusu : Ahmet KAYA
0533 695 57 25

ahmet@mehmetkarahan.net

 

 

 

 
 
Copyright© 2011 www.mehmetkarahan.net       Bu Site Cemrenet İnternet Hizmetleri Tarafından Hazırlanmıştır